בעלי עסק וגרים בפריפריה? מגיע לכם הרבה כסף

בעלי עסק וגרים בפריפריה? מגיע לכם הרבה כסף

לפעמים לגור בפריפריה הגיאוגרפית או החברתית של ישראל מהווה יתרון, הסוכנות היהודית מעניקה הלוואות לבעלי עסקים עד 400,000 ש”ח

המשכורות במשק הישראלי נמוכות ואינן תואמות את יוקר המחיה, המצב עוד יותר קשה לאלו המתגוררים בפריפריה הגיאוגרפית או כאלו המגיעים ממה שנקרא היום ‘פריפריה חברתית’ . אלו הם המגזר של עולים חדשים, המגזר האתיופי, המגזר החרדי, המגזר הערבי ועוד אשר בהם פעמים רבות ההכנסה למשק בית עומדת על אחוז נמוך מהממוצע הארצי

woman-2773007_960_720


המציאות הכלכלית חברתית היום מקשה על אותם אזרחים להצטרף לחלום הישראלי ולהיות שותפים שווים בכלכלה הישראלית, מה שגורם להם להזדקק לא אחת להלוואות אותם הם לוקחים בשוק האפור לאחר שנכשלו בקבלת הלוואות מהבנקים בגלל חקיקה נוקשה של בנק ישראל, הן לגבי האשראי הבנקאי וכן לגבי החריגה בחשבון הבנק.

עד לפני יותר מעשור הבנק היה המונופול היחידי לקבלת הלוואות , היום השתנו האפשרויות וניתן לקחת הלוואה דרך קרנות שמסייעות לבעלי עסקים קטנים ובינוניים ומטרתן היא אחת – לסייע ליזמים ובעלי העסקים שהבנק דחה אותם כי ראה רק את טובת הבנק לנגד עיניו.

800x250-min

דואגים לבעלי העסקים
למרבה המזל ישנן קרנות שמטרתם היא חברתית ולא רק כלכלית , קרנות המיועדות לפיתוח הכלכלי של המשק, לייצר מקומות עבודה נוספים וחיזוק הפריפריה.
אחת הקרנות המובילות היום את שוק הכלכלי -חברתי היא קרן הסוכנות היהודית אשר כל מטרתה היא לקדם ולפתח את הפריפריה החברתית והגאוגרפית בישראל.

הסוכנות היהודית הקימה מספר קרנות הלוואה לטובת עידוד עסקים עצמאיים בישראל, מכל התחומים ומכל המגזרים. המטרה העיקרית של קרנות אלה היא לסייע ליזמים ולבעלי עסקים בפריפריה הגאוגרפית והחברתית. ההלוואות ניתנות לעסקים מהגליל, מהנגב ומירושלים, ולבעלי עסקים מהקהילה האתיופית, מהמגזר החרדי, מהמגזר הערבי, יוצאי קווקז ועולים חדשים.

ההלוואות אטרקטיביות ביותר מבחינת תנאיהן, והן נועדו לתת עזרה ליזמים ובעלי עסקים בפריפריה גאוגרפית וחברתית ולתמוך בעסקים שמתקשים לקבל הלוואה, בין היתר בשל קושי להעמיד את הביטחונות הנחוצים. ההלוואות ניתנות לצורך פיתוח כלכלי, עידוד צמיחה עסקית, יצירת מקומות תעסוקה וחיזוק הפריפריה.

 

היתרונות של קרנות הסוכנות היהודית
מעבר לריבית האטרקטיבית, לביטחונות הנמוכים ולאפשרויות ההחזר הנוחות, להלוואות מקרנות הסוכנות היהודית יתרונות רבים נוספים. התהליך מובנה ומהיר, ומלווה מתחילתו ועד למימוש ההלוואה על ידי מנהל קרנות אזורי. הגישה של המנהלים היא פילנתרופית, ובראש מעייניהם הצלחת העסק, ולכן הליווי מתבצע גם לאחר מימוש ההלוואה, עם ייעוץ, הכוונה ואף העמדת קשרי הסוכנות הרבים לטובת הלווים.

לקרנות הסוכנות היהודית ניסיון רב שנים מול הבנקים, דבר שמקל על שכנוע נציגי הבנק לתת ההלוואה במקרים בהם ללא מעורבות הקרן העסק סורב. ערבות הקרן היא במקרים רבים הגורם המכריע שבזכותו עסק או יזם מקבל בסופו של דבר הלוואה.

800x250-min1

איך מתקבלות ההלוואות?
החלום שלך הוא גם החלום שלנו. חברת אפק פתרונות מימון מתמחה בגיוס הלוואות עבור עסקים פרטיים מקרן הסוכנות היהודית לעסקים עצמאיים.
בשל האטרקטיביות הגדולה של ההלוואות מקרנות הסוכנות היהודית, רבים מגישים בקשות להלוואות. על מנת למקסם את הסיכויים לקבל הלוואה, חשוב לבקש הלוואה בהיקף הנכון, ולהגיש תכנית עסקית מפורטת ומותאמת לעסק ולענף בו הוא פועל. תהליך הגשת הבקשה זהה לזה של הקרן להלוואות בערבות המדינה, כך שעסק יכול “לתפוס שתי ציפורים במכה” ולהגיש בקשה לשני המסלולים, עם אותה התוכנית העסקית.

בנוסף, חשוב להתכונן לראיון האישי עם מנהלי הקרנות, שכן הרושם האישי של מבקש ההלוואה עשוי לעשות את ההבדל בין דחיית הבקשה לאישורה. אנו גאים בהצלחותינו הגדולות בגיוס הלוואות עבור לקוחותינו: 83% מהם קיבלו הלוואות מהקרנות השונות איתן אנחנו עובדים, והצליחו למנף את הכספים לטובת שגשוג העסק בטווח הקצר.

לאתר של אפק פתרונות מימון

התנאים לקבלת הלוואה מקרנות הסוכנות היהודית
סכום הלוואה מקסימאלי: עד 400,000 ₪
ריבית: פריים + 1.5%
הון עצמי: 20%
תקופת החזר: עד 72 חודשים (מתוכם עד 12 חודשי גרייס)
ביטחונות: ערבים, ובנוסף שיעבוד רכב/ פיקדון/ ציוד
מטרות שימוש בכסף: לפחות 50% מהתוכנית מיועדת להשקעה (מלבד קרן פיטסבורג, בה ניתן לקבל 100% הון חוזר)
ערבות שיורית של הקרן: מול בנק אוצר החייל


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *