איזו סוכה מומלץ לרכוש לחג הסוכות

איזו סוכה מומלץ לרכוש לחג הסוכות

פטיש, מסמר? רגע לפני חג הסוכות בדקנו את המותגים המובילים ואת החידושים האחרונים בתחום

מה עושה את חג הסוכות למוצלח? מה זה הדבר הזה שמרגש אותנו כל כך, מבוגרים וילדים כאחד, בחג הארוך הזה? האם זו התחושה שיצאנו לקמפינג משפחתי, האורות המרצדים של קרני השמש שחודרות דרך קישוטי האננס הוורוד או אולי זו האכילה בטבע שלוקחת אותנו אחורה בזמן לתקופת המדבר?

ישנם דברים רבים שעושים את החג הזה למיוחד אך הוא מתחיל בראש ובראשונה בבחירת הסוכה. כבר שנים רבות שהפטיש והמסמר נחים להם בבוידם בעוד סוכות הנצח של נחלים החלו לככב במרבית הבתים בישראל.

חג הסוכות

מה כל כך מיוחד בסוכת נחלים שעושה אותה למותג האיכות הנמכר בישראל?
“הצרכן מבין שהוא קונה סוכה שתשמש אותו שנים רבות ולכן חשוב לו לקנות סוכה איכותית יציבה ואמינה שתחזיק לזמן רב” אומר שי אליצור מנכ”ל “סוכות נחלים”. “לסוכות שלנו יש אחריות ל 10 שנים אך מניסיון של 30 שנה הן מחזיקות אף הרבה יותר מכך. הברזל ממנו עשויה הסוכה הוא עבה יותר ואיכותי יותר מהברזל בחברות מתחרות שלרוב מייבאות ברזל זול מסין. הברזל שלנו גם עובר תהליך של גלוון שזה ציפוי באבץ חמצני שמונע ממנו להחליד ולכן להישמר היטב”.

יתרון נוסף ואולי אחד המשמעותיים ב”סוכות נחלים” הוא היותן מודולריות, כלומר היכולת לרכוש תוספות לסוכה בהתאם לצרכי המשפחה המתרחבת ללא צורך בהחלפת הסוכה הישנה. הסוכה גם ניתנת להתאמה אישית וניתן לבחור מסגרות מגדלים וסוגים שונים, סוגי בד ויש אף מבחר מגוון של סכך לבחור מתוכו. כל זאת תוך הקפדה על הדרישות ההלכתיות המחמירות ביותר ובכפוף לסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות וטיב הסוכה.

סוכת הכל כלול דגם נחלים 2X3|צילום: אתר “סוכות נחלים”

בשנה הבאה נשב על המרפסת
בנחלים החליטו לתת השנה גם מענה לאותם אנשים שצריכים סוכה גדולה אך מתקשים למצוא מקום גדול מספיק לאחסן אותה לשנים הבאות; “יצרנו השנה סוכות קומפקט שניתן לקפל את הברזלים שלהן לחצי כך שיהיה מאד קל לאנשים לאחסן את הסוכה ואף להעביר אותה ולשאת אותה ממקום למקום” אומר שי אליצור “התאמנו להן גם תיק מיוחד לסגירה הרמטית ולשמירה מיטבית לשנים הבאות. פטנט זה הוא ייחודי ומתאים לסוכות 2×3 ו 3×3 וניתן וכעת ניתן לרכוש אותן רק בחנויות המפעל בנחלים ובצומת כפר חסידים”.

סוכה למטייל|צילום: יח”צ

אם אתם לא מתכוונים להישאר בבית בחג, בדיוק בשביל זה דאגו מבעוד מועד בסוכות נחלים להכין עבורכם את ערכת ‘סוכת הטיולים’. הסוכה בדיוק כמו אוהל מתקפל ניידת וקלה לנשיאה. היא מגיעה בצבעי כחול לבן ויש לה בד נושם, חלון וכמובן סכך. כך תוכלו לקיים את המצווה תוך כדי טיולים לאורכה ולרוחבה של ישראל

המדריך לרכישת סוכה לחג
– יש למדוד את המקום המיועד לסוכה ולקחת בחשבון שהגדלים המוצעים הם במידות פנימיות והגודל החיצוני גדול יותר ב כ-5 סנטימטרים.
– יש לחשב את מספר היושבים בסוכה ואת גודל השולחן על מנת שהסוכה תהיה מרווחת ונוחה.
– במקומות חמים העדיפו לרכוש בד עם חלון שיאפשר משב רוח קליל לתוך הסוכה.
– יש לוודא שהבדים הסכך וכל שאר החלקים יבשים לחלוטין לפני אחסונם לשנה הבאה.

לקריאת המדריך המלא להרכבת סוכה בהתאמה אישית לחצו כאן

לאתר של סוכות נחלים


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *