עיתוי מושלם לפרחי הסחלב

עיתוי מושלם לפרחי הסחלב
׳סולו שתיל׳ מתמחה גם בגידול סחלבים למאכל מזן הדנדרוביום. סירת דנדרוביום
צילום: מיטל סולומון


בעיתוי מושלם של מירוץ המתנות לחגים, משתלת ‘סולו שתיל’ משיקה חנות חדשה במושב שחר ומציעה מתנות רעננות במיוחד לחג הפסח אשר יוסיפו צבע והדר לכל שולחן חג ויהוו מתנה מושלמת לקרובים

חברת ‘סולו שתיל’ עוסקת בגידול סחלבים וצמחי בית ומתפעלת 35 דונם של חממות מאובזרות היטב בכל המערכות, שתפקידן לאפשר בקרת אקלים מירבית.

משפחת הסחלבים כוללת כ-600 סוגים ומעל 20 אלף מינים במגוון רב של צורות וצבעי פרחים.

ב’סולו שתיל’ תוכלו לפגוש עשרות מהם.

בנוסף בלעדי ב”סולו שתיל” סחלבי מאכל שיעטרו כל מנה בחג.

׳סולו שתיל׳ מתמחה גם בגידול סחלבים למאכל מזן הדנדרוביום.  דנדרוביום בכלי דקורטיבי | צילום: מיטל סולומון
׳סולו שתיל׳ מתמחה גם בגידול סחלבים למאכל מזן הדנדרוביום. דנדרוביום בכלי דקורטיבי | צילום: מיטל סולומון

משתלת ׳סולו שתיל׳ פעילה מאז 1982 וכוללת 35 דונם של חממות שעיקר גידולן הוא סחלבים וצמחים פורחים, משיקה חנות חדשה במושב שחר בחבל לכיש.

החנות המתפרסת על שטח של דונם וחצי, מציעה מגוון עצום של מיני סחלבים לנוי ולמאכל בכלי נוי וכזרים. בין הסוגים השונים של הסחלבים: אונצידיום, פלנופסיס, דנדרוביום, מוקרות וונדות, ריכונסטיליס ועוד. כל הסחלבים מוצעים למכירה במחירים הנמוכים ביותר בשוק וללא כל פערי תיווך.

בנוסף, בימים אלו החלו ׳סולו שתיל׳ בהקמת מרכז מבקרים חדש, אשר במסגרתו ייערכו סיורים מודרכים במשתלה תוך מתן הסברים מקצועיים על מיני הצמחים השונים ודרכי גידולם.

׳סולו שתיל׳ מתמחה גם בגידול סחלבים למאכל מזן הדנדרוביום. הסחלבים גדלים במחלקה ייחודית אשר נמצאת תחת בקרה סטרילית ללא ריסוס וללא חיידקים. היתרון הגדול של פרחי מאכל אלו הוא הוויזואליות המגוונת וחיי מדף ארוכים (14 יום בממוצע) ומספר רב של מסעדות, קונדיטוריות וברים בישראל עושים בהם שימוש על בסיס קבוע.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *