רשת קופיקס משיקה תת רשת במגזר החרדי

רשת קופיקס משיקה תת רשת במגזר החרדי
חלק משינוי התפיסה. בכירי קופיקס במפעל החדש
צילום: יח"צ

המותג החדש עומד להתרחב ולכלול כ-20 סניפים בכל הריכוזים החרדיים

רשת ‘קופיקס’ מכריזה על הפיכת סניפיה בריכוזים החרדיים לסניפי מהדרין בכשרות המהודרת של בד”צ העדה החרדית ירושלים. השקת תת-הרשת החרדית שבה תשעה סניפים, מהווה את סיום חדירתה המשמעותית למגזר החרדי, הגם שהסניף שפעל בבני ברק סגר את שעריו לאחרונה.

המותג החדש עומד להתרחב ולכלול כ-20 סניפים בכל הריכוזים החרדיים כבר בשלב הראשון, כאשר היעד הוא להיות גורם צרכני דומיננטי ומשמעותי בקרב קהל הצרכנים החרדי . במסגרת המהלך, יעבדו סניפי הרשת במתכונת TAKE AWAY ללא אפשרות ישיבה בחנויות, וזאת בשל עמדתם של הרבנים החרדים שחלקם מתנגדים לתופעה של חרדים שיושבים בבתי קפה.

חלק משינוי התפיסה. בכירי קופיקס במפעל החדש|צילום: יח"צ
חלק משינוי התפיסה. בכירי קופיקס במפעל החדש|צילום: יח”צ

את המהלך הובילו שמעון רווח וקיוי הס ממשרד הפרסום והאסטרטגיה ‘שחור ולבן’. במקביל, סיימה ‘קופיקס’ את הקמתו של מפעל הייצור הגדול שבבעלותה המספק מגוון מוצרים לכלל סניפי הרשת. במפעל החדש, הממוקם ביבנה ייוצרו, מגוון כריכים, טוסטים, מגוון סלטים טריים כאשר המפעל כולו עומד מקנה יצירת יתרון יחסי לרשת באיכות המוצרים, גודלם והידור הכשרות.

ובאותו עניין – רשת סופר קופיקס פתחה סניף במגדלי אביסרור בבאר שבע. הרשת שכרה שטח של 200 מ”ר למשך 5 שנים עם 2 תקופות אופציה בנות 5 שנים כל אחת. דמי השכירות עומדים על 100 שקל למ”ר לשנה הראשונה ובתוספת של 10% בכל מימוש תקופת אופציה. יורם אביסרור, סמנכ”ל שיווק בחברת אביסרור משה ובניו, אמר כי “הביקוש לשטחים בקומת המסחר מוכיח כי מדובר בפרויקט ובמיקום אסטרטגיים. מדובר בקומת מסחר בעלת אופי יוקרתי, שתשמש כמרכז קניות ופנאי לדיירי המגדלים, לתושבי השכונה ולתושבי השכונות הסמוכות לשדרות רגר. לאור הפוטנציאל הגדול הטמון במקום אנו נמצאים בימים אלו במו”מ עם רשת בתי קפה גדולה ועוד מספר עסקים גדולים נוספים המעוניינים לפתוח את עסקם בקומת המסחר שבפרויקט”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *