להגשים את החלום בתל אביב עם דירה במגדל דיזינגוף

להגשים את החלום בתל אביב עם דירה במגדל דיזינגוף

לא בכל יום מוצעת למכירה דירה רחבת ידיים בדופק הפועם של תל אביב, יצאנו לסיור בדירת החלומות במגדל דיזנגוף וחזרנו מאוהבים


את כלל הזהב של הנדל”ן אפשר לסכם בשלוש מילים: “לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן”. עבור מי שמחפש את דירת חלומותיו או עבור משקיעים, המיקום של הדירה הוא אחד מהשיקולים המרכזיים ביותר. זו הסיבה שאחת מההשקעות הטובות ביותר היא בדירה הממוקמת בלב תל אביב, במקום שבו הכל קורה.

מאז ומתמיד תל אביב היוותה יעד חם להשקעה, אולם בשנים האחרונות הפך האזור למבוקש עוד יותר זאת בשל העובדה שאין פיתוח עירוני של בניה מחודשת בעיר, מה שיוצר ביקוש גבוה והיצע נמוך.


תוסיפו לזה את העובדה שתל אביב היא אחת מהערים המתוירות ביותר בעולם, את המשקיעים היהודים ממדינות כגון ארצות הברית וצרפת ותראו כמה נדיר למצוא פנינת נדל”ן בעיר הגדולה.

אחד הנכסים המבוקשים המוצעים כעת למכירה נמצא לא פחות ולא יותר במגדל דיזינגוף המפורסם. בקו ישיר מהים, במרחק מעלית מקניון דיזינגוף, הליכה רגלית לשדרות רוטשילד, תאטרון הבימה, כאן הכל קורה.


עוד משנות השבעים הפך רחוב דיזינגוף לאחד מצמתי המסחר והאופנה המובילים בישראל זאת בשל הקמת קניון דיזנגוף רחב היידים. מגדל דיזנגוף נבנה בשנת 1986 בתכנון מרדכי בן חורין ונישא לגובה 116.6 מטרים

על אף שלאורך השנים הוקמו סביבו מגדלי זכוכית רבים בעיר תל אביב, מגדל דיזנגוף עדיין בולט באדריכלות הייחודיות המאפיינת אותו/

או כפי שהגדיר זאת האדריכל “מגדל דיזנגוף מתחשב באור הבוהק של תל אביב, כולו משחק בין אור וצל ולא כמקובל והמועתק אצלנו. לדיירים יש תחושה של קנה מידה אנושי של דירות קטנות, ולא אנונימיים בתוך קיר מסך זכוכית של מגרות שנעלמות מאחוריו.”


הדירה המוצעת איננה סטנדרטית או אופיינית למגדל, היא מורכבת למעשה משתי דירות מחוברות יחד, שהחדרים בהם הורחבו לכדי סלון רחב ידיים וחדר שינה בגודל מפנק מספיק כדי לרקום בו הרבה חלומות.

הבעלים של הדירה, דמות מוכרת בסצנת האופנה בתל אביב שיפצו אותה במטרה להפוך את החלל לחם ומלא אהבה. כל דירה בנפרד היא 49 מטרים פלוס 3 מטרים של מרפסת שממנה נין לראות את הים נשפך למערב. יחד מדובר על 98 מטרים מתוכננים בקפידה.


כשתסיימו את השקיעה ימתין לכם ג’קוזי מפנק ומטבח קולינרי רחב ידיים. המגדל הנו יוקרתי ומעניק לדירים בנוסף בריכת שחייה מקורה, חדר כושר, מעליות חדישות, שומר 24/7 וכן אפשרות לחניה.

נוף של ים מהמרפסת

החיים קצרים ולמי שרוצה לחיות אותם כמו שצריך הדירה במגדל דיזינגוף מאפשרת לעשות זאת באופן מושלם, להישאר בבית בג’זקוזי עם ארוחה טובה או לקפוץ לתיאטרון הבימה תהיה רק ההחלטה שלכם.

למי שליבם חפץ לראות את הדירה : יחיאל, רונקין נכסים 054-6180793

הלובי במגדל דיזנגוף
כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *